Showing 133–144 of 457 results

  • Køb Bundgaard - Tannu i Leopard

    Bundgaard – Tannu i Leopard, 66-0089 – Leopard – 24

    400.00 kr.

    Leopard hjemmesko fra Bundgaard, BG601028 Tannu er en hjemmesko, der giver dit barn fri bevægelighed og høj komfort. Materiale udenpå: Skind Materiale indeni: Skind Artikel nr: BG601018 Positions nr: 66-0089 Vejl. indvendige mål: Str. 19: 12,3 cm Str. 20:, Bundgaard – Tannu i Leopard, 66-0089 – Leopard – 24.

  • Sale! Køb Bundgaard - Storm Velcro TEX

    Bundgaard – Storm Velcro TEX, BG303228W – Brun – 35

    489.30 kr.

    Sneaker-støvle fra Bundgaard Smart sneaker-støvle med let uldfor fra Bundgaard. Skoen er god til overgangsmånederne, idet det lette for holder fødderne varme, mens dens Bundgaard-Tex sikrer tørre børnefødder. Skoen har to velcroremme og en stor åbning, so, Bundgaard – Storm Velcro TEX, BG303228W – Brun – 35.

  • Køb Bundgaard - Charly high Gummistøvle

    Bundgaard – Charly high Gummistøvle, 84-0105 – Summer flower – 31

    329.00 kr.

    Bundgaard Charly High gummistøvler, BG401021 Gummistøvle fra Bundgaard i modellen BG401021. Denne gummistøvle er en bredere model, men med en smal hælkappe, så den passer både smallere og bredere fødder.Materiale udenpå: NaturgummiMateriale indeni: Teksti, Bundgaard – Charly high Gummistøvle, 84-0105 – Summer flower – 31.

  • Sale! Køb Bundgaard - Sofus sandal med lukket tå

    Bundgaard – Sofus sandal med lukket tå, 48-0199 – Navy – 27

    419.30 kr.

    Bundgaard Sofus sandal, BG202177 Sporty sandal med tre velcrolukninger, blød sål og tå beskyttelse. Pasformen er standard (lidt smallere end andre Bundgaard sandaler) med gode justeringsmuligheder og et smalt slug, samt hælkappe for en god pasform. Materi, Bundgaard – Sofus sandal med lukket tå, 48-0199 – Navy – 27.

  • Køb Bundgaard

    Bundgaard, Classic Rubber Boot, BG401021 – Blå – 28

    299.00 kr.

    Gummistøvler til glade fødder Gummistøvle fra Bundgaard i modellen BG401021. Denne gummistøvle er en bredere model, men med en smal hælkappe, så den passer både smallere og bredere fødder.Materialet udenpå: NaturgummiMaterialet indeni: TekstilArtikel nr:, Bundgaard, Classic Rubber Boot, BG401021 – Blå – 28.

  • Køb Bundgaard - Tannu

    Bundgaard – Tannu, 66-0088 – Tan – 21

    400.00 kr.

    Bundgaard hjemmesko i tan, BG601028 208 Denne hjemmesko fra Bundgaard i modellen Tannu er med bred velcrolukning, som gør den nem at få af og på samt justere. Modellen er med gummisål. Materiale udenpå: skindMateriale indeni: skind Artikel nr: BG601028Pos, Bundgaard – Tannu, 66-0088 – Tan – 21.

  • Køb Bundgaard - Bali II sandal

    Bundgaard – Bali II sandal, 48-0233/48-0234 – Rose – 24

    600.00 kr.

    Bundgaard sandal til smallere fødder, BG202175G Standard pasform Læder Fri for skadelig kemi Vegetabilsk garvet læderfoer Velcrolukning med mulighed for afkortning Fleksibel TPR-sål Fast hælkappe og tåkappe Anbefalet voksetillæg: 12-15 mm Bali sandalen er, Bundgaard – Bali II sandal, 48-0233/48-0234 – Rose – 24.

  • Køb Bundgaard

    Bundgaard, Gummistøvler – Rose Flamingo – 24

    329.00 kr.

    Solid gummistøvle fra Bundgaard Denne gummistøvle er i modellen Classic Rubber Boot, som har en god bredde, så der er plads til foden. Materiale udenpå: Naturligt gummi Materiale indeni: Tekstil Artikel nr: BG401021 – 962 Positions nr: 84-0088, Bundgaard, Gummistøvler – Rose Flamingo – 24.

  • Køb Bundgaard - Prewalker II Strap

    Bundgaard – Prewalker II Strap, 32-0157 – Brun – 23

    500.00 kr.

    Bundgaard prewalker velcro, BG501019 213 Materiale udenpå: Skind Materiale indeni: Skind Artikel nr: BG501019 213 Positions nr: 32-0157, Bundgaard – Prewalker II Strap, 32-0157 – Brun – 23.

  • Køb Bundgaard

    Bundgaard, The Walk Velcro, 32-0140 – Caramel – 22

    599.00 kr.

    Bundgaard god og robust sko, BG101102DG The Walk Velcro er en perfekt sko til barnet, som er begyndt at gå. Pasformen er bred, men med gode justeringsmuligheder, og et smalt slug og hælkappe, så skoen passer både smallere og bredere fødder. Læs mere om kø, Bundgaard, The Walk Velcro, 32-0140 – Caramel – 22.

  • Køb Bundgaard - Charly high Gummistøvle

    Bundgaard – Charly high Gummistøvle, 84-0137 – Lilac Multi Print – 29

    400.00 kr.

    Bundgaard Charly High gummistøvler, BG401021 Gummistøvle fra Bundgaard i modellen BG401021. Denne gummistøvle er en bredere model, men med en smal hælkappe, så den passer både smallere og bredere fødder.Materiale udenpå: NaturgummiMateriale indeni: Teksti, Bundgaard – Charly high Gummistøvle, 84-0137 – Lilac Multi Print – 29.

  • Køb Bundgaard - Charly low Gummistøvle

    Bundgaard – Charly low Gummistøvle, 84-0107 – Summer Flower – 20

    329.00 kr.

    Bundgaard gummistøvler med kort skaft, BG401022 Gummistøvle fra Bundgaard i modellen BG401022. Denne gummistøvle er en bred model, men med en smal hælkappe, så den passer både smalle og brede fødder. Den korte model er meget fleksibel, og kan være lettere, Bundgaard – Charly low Gummistøvle, 84-0107 – Summer Flower – 20.